ورود اعضا

راهنمای کاربری

کاربر گرامی ؛ به منظور بهره مندی از خدمات وب سایت ، لطفا ابتدا ثبت نام نمایید.فرآیند ثبت نام با وارد نمودن ایمیل شما آغاز و پس از دریافت ایمیل تاییده و کلیک بر روی آن تکمیل خواهد شد.لطفا در صورت فراموشی رمز عبور از گزینه "فراموشی رمز" استفاده کرده و مجدد حساب کاربری ایجاد نکنید.

ساخت حساب کاربری

فراموشی رمز عبور

کاربر گرامی ، چنانچه پسورد خود را فراموش کرده اید ، با وارد نمودن ایمیل خود و دریافت ایمیل تاییدیه رمز خود را تغییر دهید.

MCSA (مهندسی شبکه مایکروسافت)
قیمت: 750,000 تومان
قیمت با تخفیف: 550,000 تومان
مدرس:
افزودن به سبد خرید

MCSA (مهندسی شبکه مایکروسافت)

بی تردید مایکروسافت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های نرم افزاری جهان است و محصول اصلی آن یعنی سیستم عامل ویندوز، امروزه به صورت فراگیر در ساختارهای شبکه ای شرکت ها و سازمان ها  به کار گرفته می شود. همانند تمامی شرکت های معتبر جهانی، مایکروسافت نیز جهت تایید توانمندی متخصصین خود، ساختار آموزشی مدونی را برای علاقمندان فراهم آورده است تا با گذراندن آن بتوانند توانایی خود را در حوزه مورد نظر برای صاحبان کسب و کار احراز کرده و موقعیت های شغلی مربوطه را کسب کنند.

گذراندن دوره MCSA (Microsoft Certified Solution Associate)  و نیز MCSE (Microsoft Certified Solution Expert)  و کسب مهارت کار با سیستم عامل سرور مایکروسافت، نشان توان اجرایی و سطح علمی فرد، جهت مدیریت شبکه های مبتنی بر این سیستم عامل می باشد. کاربرد بسیار فراوان سیستم عامل های ویندوز سرور و کلاینت مایکروسافت در سازمان و شرکت های کوچک و بزرگ فرصت های شغلی بسیاری را برای علاقمندان شبکه ایجاد کرده است تا بتوانند در قالب کارشناسان و مدیران شبکه ها در طراحی و پیاده سازی این گونه شبکه ها، موقعیت های شغلی ارزشمندی را به دست آورده و جایگاه کاری مناسبی را برای خود کسب کنند. توانمندی کار با ساختارهای مایکروسافتی، نه تنها در داخل کشور بلکه در سراسر جهان نیز می تواند زمینه های شغلی مناسب را برای افراد علاقمند فراهم سازد. گذراندن دوره MCSA/MCSE مطابق با آخرین ساختار آموزشی ارایه شده توسط مایکروسافت و منطبق با سرفصل های بین المللی ارایه شده در لابراتواری آموزشی مجهز با همراهی اساتید بین المللی این دوره ها فراهم شده است تا پس از گذراندن آن بتوان با شرکت در آزمون های بین المللی و کسب مدارک بین المللی مایکروسافت، توانمندی خود را در مقیاس جهانی احراز کرد.