ورود اعضا

راهنمای کاربری

کاربر گرامی ؛ به منظور بهره مندی از خدمات وب سایت ، لطفا ابتدا ثبت نام نمایید.فرآیند ثبت نام با وارد نمودن ایمیل شما آغاز و پس از دریافت ایمیل تاییده و کلیک بر روی آن تکمیل خواهد شد.لطفا در صورت فراموشی رمز عبور از گزینه "فراموشی رمز" استفاده کرده و مجدد حساب کاربری ایجاد نکنید.

ساخت حساب کاربری

فراموشی رمز عبور

کاربر گرامی ، چنانچه پسورد خود را فراموش کرده اید ، با وارد نمودن ایمیل خود و دریافت ایمیل تاییدیه رمز خود را تغییر دهید.

قوانین

قوانین و مقررات

  1. کلیه حقوق مادی و معنوی ویدئوهای این وب سایت، متعلق به شرکت راهکارهای هوشمند برنا می باشد، ویدئوهای وب سایت فقط جهت آموزش شخصی خریدار در اختیار وی قرار گرفته است. هر گونه کپی برداری، انتشار، پخش آنلاین یا عمومی، استفاده در دیگر سایت های اینترنتی، شبکه های اجتماعی و رسانه های چاپی و دیجیتال و یا در اختیار شخص دیگری قرار دادن، بخشی یا جزیی از کلیه ویدئو های این وب سایت، ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.
  2. استفاده از محتوای متنی سوالات و پاسخ های رایگان قرارداده شده بر روی وب سایت، با ذکر منبع و لینک وب سایت www.DanaBorna.com بلامانع است. 
  3. در دانابرنا هر گونه توهین، ناسزا، تحقیر نسبت سایر افراد ممنوع می باشد.
  4. ارسال و نگارش هر گونه مطلب که حاوی ماهیت قومی، دینی، سیاسی، حزبی و یا مغایر با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و شئونات اخلاقی باشد، ممنوع است و مسولیت آن بر عهده شخص نگارنده یا ارسال کننده است.
  5. استفاده از نام های کاربری که مربوط به برندها و بیزینس های ثبت شده است بدون کسب اجازه کتبی از آنان ممنوع می باشد. همچنین درج لینک های وب سایت ها و ارسال اطلاعات مربوط به سایر اشخاص یا کسب و کارها بدون اجازه کتبی ممنوع می باشد و مسولیت آن برعهده ارسال کننده و یا نگارنده است.
  6. مدرسین گزینش شده دانابرنا، همواره سعی خواهند کرد در ارایه مطالب آموزشی از آخرین منابع معتبر استفاده کنند. هر چند ممکن است در برخی از مطالب ارایه شده، نظرات و یا تجربیات شخصی خود را نیز بیان کنند که با منابع موجود مغایرت داشته باشد. کاربران با قبول این مسئله در سایت فعالیت می‌نمایند. مسوولیت نظرات شخصی برعهده مدرسین می باشد.
  7. کلیه قیمت های اعلام شده در وب سایت به صورت تومان است. البته پس از ورود به درگاه بانکی ممکن است معادل ریالی آن نمایش داده شود.
  8. با خرید محتوای آموزشی، امکان مشاهده پس از ورود با اکانت خریدار وجود دارد و یا ممکن است فایل یا دسترسی آن به ایمیل وارد شده در اکانت خریدار ارسال شود. پس از واریز امکان بازگشت وجه وجود نخواهد داشت مگر در صورتی که واریز اشتباه انجام شده باشد و دسترسی برای مشاهده یا دریافت محتوا در حساب کاربری فرد فعال نشده باشد و همچنین ایمیل حاوی فایل محتوا و دسترسی ارسال نشده باشد که در این صورت ظرف مدت 3 روز کاری وجه مربوطه پس داده می‌شود. بازگشت وجه فقط به شماره حساب یا کارت واریز کننده امکان پذیر است.